A Green Break

  • Wi-Fi
  • Parkování zdarma
  • Domácí zvířata povolena

Apartmán A Green Break nabízí rychlý přístup k eglise Saint-Marc de Nice a obsahuje výhledy na zahradu.

K dispozici je kompletní kuchyně.

K atrakcím patří Caucade, vzdálené jen 500 metrů, a Náměstí Place Massena je 4 km od ubytování. Quality Hamburger Restaurant Nice Airport a Pizza Milo najdete v okruhu 250 metrů od apartmánu A Green Break. Cesta na letiště Nice Cote d'Azur trvá přibližně 10 minut.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near A Green Break Nice
Nice-Appt 4 Voyageurs 3 Lits, 800 M/Mer
Cena pouze pro mobilní zařízení

Nice-Appt 4 Voyageurs 3 Lits, 800 M/Mer

172 m od ubytování
Nice Fabron 90 M2 Avec Garage
Cena pouze pro mobilní zařízení

Nice Fabron 90 M2 Avec Garage

7.4
Dobrý 22 recenzí
482 m od ubytování
USD 274 USD 247
za noc
Superbe Appartement 2 Pieces Avec Piscine
Cena pouze pro mobilní zařízení

Superbe Appartement 2 Pieces Avec Piscine

9.6
Skvělý 9 recenzí
510 m od ubytování
USD 213 USD 192
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    Služby v ubytování

    • Obchodní služby

    Rekreace

    • Zahrada

    V pokojích

    • Topení
    • Terasa
    • Zahradní nábytek

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Přístup pomocí klíče

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata povolena
    Často kladené otázky
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán A Green Break?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán A Green Break patří mimo jiné Renoirovo muzeum, Caucade, Náměstí Place Massena.
    • Nabízí apartmán A Green Break apartmán parkování?
      K apartmán A Green Break apartmán patří parkoviště pro hosty.
    • Jsou v blízkosti apartmán A Green Break apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán A Green Break apartmán patří restaurace Quality Hamburger Restaurant Nice Airport a Pizza Milo, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Užijeme si výhled z našeho pokoje v apartmán A Green Break?
      Ano, pokoje v apartmán A Green Break mají výhled na zahradu.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    A Green Break Nice

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít